Blog

CONTACT FORM MODÜLÜ

Bu yazımızda Ajansing Yönetim Sistemi Contackt Form modülünden sizlere bahsetmiş olacağız. Modülünüz üst menüde Contack Form menüsü olarak yer almaktadır.

Modül geneli itibari ile kolaydır.Web sitenizde bir iletişim formu veya insan kaynakları formu var ise kullanım için idealdir.

Contackt Form


1- Üst Menüden Contackt Form modülüne tıklayın . Karşınıza aşağıdaki görselde yer alan ekran gelecektir.


2-Yeşil ışık yanan mesajın üzerine tıkladığınızda sizinle iletişime geçmek isteyen müşterinizin mesaj detayına ulaşabilirsiniz.


3- Tüm mesajları okundu durumuna getirmek için Mesaj sayfasını açın ve Mesajların listelendiği alanın başında Status kısmını işaretleyin Mesaj sayfasının üst bölümünde bulunan Mark As Read butonuna tıklayın.


4- Okunan bir mesajı silmek isterseniz yine Mesaj sayfasının üst bölümünde bulunan Seçili Olanı Sil butonuna tıklayın.

5-Form Setting butonu iletişim modülünüzle ilgili ayarların olduğu sayfadır. Teknik ve modül yazılımları ile ilgili bir çok ayar mevcut olduğundan dolayı bu buton yetki alanınız dahilinde değildir. Tıkladığınızda yetkinizin olmadığını ifade eden bir uyarı mesajı alırsınız.

6- Export: Listenizde görünen tüm mesajları ihtiyaç duymanız halinde bilgisayarınıza yedeklemeyi sağlar.

Kullanımı kolay olan panel sistemimizin modüler yapısını anlatmada şimdilik son bölüme geldik. İleride yeni modüller ve güncelleme içeriklerini yine sizlerle blog yazılarımızda paylaşmış olacağız...

Posted in Panel Yönetimi on Jul 05, 2018